Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pęcherze pod folia na progu przy tylnych drzwiach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pęcherze pod folia na progu przy tylnych drzwiach

    nara reszta OCP (drukarze i czytelnicy naszego wątku) :idea:

  • #2
    Pęcherze pod folia na progu przy tylnych drzwiach

    Dzisiaj wpadl mi w oko pecherz powietrza pod folia ktora znajduje sie na progu przy tylnych drzwiach w octavia 3.Mial ktos podobny problem?

    Komentarz


    • #3
      Ja mam, zgłoszone na gwarancji, będzie folia do wymiany.
      Pozdro

      Komentarz


      • #4
        Robili jakies problemy przy ogledzinach czy od razu stwierdzili ze Link dlugo muszisz czekac na robote

        Komentarz


        • #5
          Ja to i kilka innych "drobiazgów" zgłosiłem przy przeglądzie. Akurat z tym nie robili problemów.
          Ale ile czasu zajmuje robota to nie wiem, bo jeszcze mi jej nie wymienili.
          Pozdro

          Komentarz


          • #6
            Te folie macie fabrycznie? Bo w golfie nie mam takich cudow, a w poprzednim aucie mialem... i to w kilku miejscach - np. na calej dlugosci styku uszczelki z otworem drzwiowym.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez ukuk
              Te folie macie fabrycznie? Bo w golfie nie mam takich cudow, a w poprzednim aucie mialem... i to w kilku miejscach - np. na calej dlugosci styku uszczelki z otworem drzwiowym.
              Przy tylnych kołach po obu stronach fabrycznie była naklejka w O2 i teraz jest w O3, innych naklejek nie zauważyłem...
              JEST >>> O2FL by Lockin

              BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
              BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
              BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
              BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

              Komentarz


              • #8
                Ja mam dwa pęcherze od nowości czyli 3,5 roku w swojej OII. Nic z tym nie robię. Pamiętaj, że partacze z ASO muszą dobrać się do tej bardzo mocno przyklejonej naklejki. Obstawiam na 100%, że porysują lakier zanim znajdą punkt zaczepienia. Później raczej na pewno nie przykleją tej naklejki idealnie równo no i po kilku latach po gwarancji nie masz pewności, że ta naklejka jest taka sama jak w fabryce i po prostu nie zżółknie i nie zacznie się sama odklejać. Ja bym to zostawił. Samochód przeważnie jest brudny i nie widać tego a jest to zabezpieczone hermetycznie tak że nic z tym nie powinno się dziać.

                Komentarz


                • #9
                  Ceed1, nie dramatyzuj :lol:
                  Ja miałem wymienianą niedawno taką naklejkę. Odkleili ją bez śladu, a nowa jest ju prawidłowo przyklejona. Pęcherzyk można rzeczywiście przeboleć, ja miałem nierówno przyklejone od krawędzi tej naklejki i zbierał się tam pod nią brud.
                  Pozdro

                  Komentarz


                  • #10
                    Może nie rozumiem problemu, ale czy nie prościej przebić folię szpileczką i wycisnąć powietrze z bąbelka?

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez phpion
                      Może nie rozumiem problemu, ale czy nie prościej przebić folię szpileczką i wycisnąć powietrze z bąbelka?
                      No coś ty oszalał gwarancje ci zabiorą :szeroki_usmiech

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Grew
                        Zamieszczone przez phpion
                        Może nie rozumiem problemu, ale czy nie prościej przebić folię szpileczką i wycisnąć powietrze z bąbelka?
                        No coś ty oszalał gwarancje ci zabiorą :szeroki_usmiech
                        hehe zwłaszcza na elektrykę :twisted:
                        "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X